Öz Yapı Teknik Nakliye Menüler
Taşıma Kategorileri

Kanalizasyon Temizleme
Tıkanıklık Açma

Vidanjör Hizmetleri

Baca Temizlik

Öz Yapı Teknik Vidanjör İşletmeleri, vidanjör hizmetleri, kanal açma, atık su taşıma, kanalizasyon temizliği, kanal temizleme, foseptik çukurlarının temizlenmesi, foseptik kuyu temiliği, arıtma tesis temizliği, Kombine Kanal Temizleme, foseptik çekimi, kanal çekimi konusunda Ankara ve ilçelerinde Vidanjör donanımlı kamyonlarla akıcı fazdaki evsel ve endüstriyel atıkların çekme ve boşaltma işlemleri sunulmaktadır.

Temiz bir Çevre Sürdürülebilir Çevre

Konusunda Uzman personelimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışma anlayışımız, ekonomik fiyatlandırma, 7/24 hizmet sürekliliğimiz, kaliteli hizmet anlayışımız, geniş modern araç parkurumuz ile temiz bir çevre ve sürdürülebilir bir yaşam için çözümler üretiyoruz.

Normal Bakım veya periyodik bakımlar esnasında dolum tesisleri, seperatör havuzları, yakıt tankları, boya kabini havuzları, fosseptik kuyuları, arıtma tesisi havuzları atıkların muhafaza edildiği proses kabinlerinin ve açık-kapalı kanalların temizlenmesi, çıkan atıkların ve atıksuların yönetmeliklere uygun şekilde uzaklaştırılması hizmetleri sunuyoruz. Arıtma tesisi havuzlarının boşaltılması, dip ve yan duvarların temizlenmesi esnasında çıkan bakteri, çamur, atıksu vs. türündeki atıkların uzaklaştırılması ve yönetmeliklere uygun şekilde işleme sokularak zararsız hale getirilmesi hizmetlerini sunulmaktayız.

Atıksu, kanalizasyon, foseptik çukur, yağmur suyu alt yapı tesislerinin temizliği, genel kanalizasyon donanımları temizlikleri, Vidanjörler ve kanal açma araçları ile birlikte AVM'lerde, Alışveriş Merkezlerinde,fabrika tesislerinde, İnşaat Şantiye kısımlarında, Metro, Tünel, Köprü vb. İnşaat alanlarında, Depo ve Antrepolarda, Fabrika Sahalarında, hatlardaki tıkanıklıkların açılması, kanalizasyon sistemi donanımlarının genel bakımı ve temizliğinin yapılması.

Site Alt Bilgi