Öz Yapı Teknik Nakliye Menüler
Taşıma Kategorileri

kanalizasyon temizleme
Tıkanıklık Açma

Hakkımızda

Kiralık Eşya Deposu

Firmamız, 2005 yılından bu zamana kadar altyapı sektöründeki olumsuzlukların giderilmesi amacı ile ,tüm bu alanda çalışması olan müteahit firmaların, kamu kurumlarının ve özel sektör firmalarının çözüm ortağı olmayı amaçlamış ve çalışmalarını bu yönde her geçen gün artırarak hizmetlerine yön vererek devam etmektedir.

Amacımız, kamusal ve özel alanlarda, altyapı ile ilgili her türlü sorunla mücadele etmek ve yeni altyapı oluşumlarında teknolojik başarılar sağlamaktır.

Ayrıca bütün bu amacın yanında, bu sektörde kullanılmakta olan ekipmanın tamir bakım onarım hizmetlerini vererek sistemin eksiksiz çalışmasını sağlamak sorrumluluklarımızın arasında yer almaktadır.

Alt yapı kanal, kanalizasyon, vidanjör ve her hangi bir tıkanıklık sorununda her içi hafta sonu günün her saati firmamızı arayabilirsiniz.

En hesaplı fiyatlar ve ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Elektronik makinelerimizle kırmadan, zarar vermeden her türlü yaşam ortamında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kanal açma, tıkanıklık giderme, su kaçağı konusunda ve diğer tesisat işlerinizde yanınızdayız.

Site Alt Bilgi